Mesaj gönder
x

reload

Mesaj gönder
UMUT ALİ ER yazdı 27 Haziran, 2018
Mesajınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.
TUĞBERK ÖZ yazdı 09 Ocak, 2018
5 SNFTA BU KURUMA AİLEMİN ZORUYLA BAŞLADIM ÖĞRETMENLERİMİN EĞİTİMCİ YANLARIYLA COK SEVDİM İKİNCİ EVİM OLDU DÜZENLİ DERS ÇALIŞMAYI AYNI ZAMANDA SOSYAL OLMAYI ÖĞRENDİM SAYELERİNDE TEOG SINAVINDA İLK BİNE GİRDİM ŞİMDİ İSTEDİĞİM OKULDA OKUYORUM EMEKLERİ İÇİN HEPSINE TEŞEKKÜR EDERİM
Ahmet Karacan yazdı 14 Aralık, 2017
Üniversite sınavına burada hazırlandım ve öğretmenlerimin emekleri ile şuan istediğin yerdeyim teşekkürler.
Buse Güllü yazdı 07 Aralık, 2017
Bütün öğrencilerin en az bir kere görmesi gereken öğretmenleri ve enerjisi var. Onlar sayesinde gerçekten iyi bir okula gidiyorum.Herkese tavsiye ederim. ;-)
Yönetici cevabı:
teşekkür ederiz.
Nabi Furkan AKTAĞ yazdı 07 Aralık, 2017
İngilizcem kötüydü burda güzelleşti matematik kötüydü burada gelişti sosyal kötüydü burada gelişti fen kötüydü burada gelişti. Tvsiye ediyorum:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D ;-) ;-) ;-) ;-)
GÜLŞEN AKTAĞ yazdı 07 Aralık, 2017
İYİKİ VARSINIZ SAYENİZDE BU ÇOCUKTAN BİRŞEY OLMAZ DENEN KIZIM ŞİMDİ İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ İKİNCİ KIZIM YÜKSEK PUANLA ANADOLU LİSESİNDE OKUYOR.OĞLUM İSE BAŞARILI BIR ÖĞRENCİ OLARAK EĞİTİMİNE DEVAM EDİYOR SENEYE İNŞALLAH FEN LİSESİNDE VELİLERE TAVSİYEM ÇOCUĞUNUZA HARCADIĞINIZ PARAYI DOĞRU YERDE DEĞERLENİRİP BAŞARIYI ÇOCUKLARINIZLA BERABER TADIN BUDA YEŞİLKENT ÖĞRETMENLER ETÜD MERKEZİNDE DENEYİMLİ VE FEDEKAR ÖĞRETMENLERLE OLUR.BEN BUNU YAŞADIM SİZDE YAŞAYIN ÇÜNKÜ BÜTÜN ÇOCUKLAR BAŞARIYI HAKEDİYOR.
Yönetici cevabı:
Bu güzel yorumunuz için çok teşekkür ederiz.
Mert cantürk yazdı 07 Aralık, 2017
Özellikle alternatif zaman ayarlanması Ve çok sayıda öğretmen kadro genişliği mükemmel. Sıcak Ve samimi bir ortam. Emeğinize sağlık
Ece Yaman yazdı 07 Aralık, 2017
Notlarım yükseldi... Öğretmenler çok başarılı ❤️ başladığım yıl takdir aldım
Tuğsan Yardımcı yazdı 07 Aralık, 2017
Burdan yetismis bir tıp ogrencisi olarak kesinlikle tavsiye ederim.İlgi alakadan kesinlikle mahrum kalmazsınız.Hedefi olanların buranın yardımıyla beraber hedeflerine ulasacagini dusunuyorum.
Petek arpacı yazdı 07 Aralık, 2017
Kaliteli öğretmenlerin toplandığı yer. Eğitim harika. İlgi alaka harika. Öğrencilerle birebir ilgileniliyor. Öğrenci aile öğretmen üçgeni kuruluyor o şekilde egitim ogretim devam ediyor. 8.sınıf teog döneminde de birlikte yol aldık. Lisede de devam ediyoruz. Her sey icin cok tesekkur ederim.
Yönetici Girişi
Expenia Internet Solutions